Depeche Mode összes

Depeche Mode összes


A párizsi vesszőfutás 2006-ban

2026. február 23. - Szigi.

20 Párizsban járt a Touring The Angel koncertsorozat, ahol Martin a harmadik koncerten egy rövidebb Something Went Wrong EP-re való bakianyagot hozott össze. A DM Live Wiki szerint már az A Pain That I'm Used To legelején gitárt kellett cserélnie, majd a Leave In Silence elején így szólt a…

Tovább

Problémák Párizsban, második rész: 2006, Somebody

A 15 évvel ezelőtti párizsi estén a Somebody is elég érdekesen lett előadva: a dal közepén Martin így szólt a közönséghez, hogy "ez a dal mindenkinek szól, aki szereti a country-t", majd a dal végén, Gordeno zongorajátéka mellett elénekelt egy részletet Jerry Chesnut: Good Yer For The Roses című…

Tovább
süti beállítások módosítása